Boardwalk Model: 951400-12ESSN
alert warning icon
  • In Stock
OR PAY WITH
price for vip customer
OR PAY WITH
Product Features & specs :
Boardwalk 951400-12ESSN 32 oz. Spray Bottle Natural All Purpose Cleaner - Unscented (12/Carton)
Details
Features:
  • All natural, all purpose cleaner safely cleans dirt and grime
  • Non-toxic, no harsh fumes, no harmful chemicals
  • Cleans and deodorizes hard surfaces without leaving any residue
  • Safely kills germs and keeps surfaces clean
  • Safe to use on multiple surfaces
What’s Included:
  • (12/Carton) 32 oz. Spray Bottle Natural All Purpose Cleaner - Unscented - 47112
Volume Capacity
32 oz
Dirt Types
Dust; Grease; Grime
Product Packaging
Spray Bottle
Applicable Material
Hard Surfaces
Physical Form
Liquid
Scent
Unscented
Length
14 in.
Width
12 in.
Height
10.5 in.